A3100/1 JUPARANA INDIA
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | A3100/1 |
| Color | GREY AND PINK |
| Bundle | No |
| Type | GRANITE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 12 |
| Length | 341cm / 134inch |
| Height | 190cm / 75inch |
| Thickness | 3.0cm / 1¼inch |
| Weight | 600kg |